Aj ty zbožňuješ atmosféru v kine?

Tie tlmené svetlá, stoličky v rade, kde z každej strany môže sedieť tvoj kamoš a obrovskú premietaciu plochu, na ktorej sa to všetko odohráva? Tak práve pre teba je Atlantiscinema. Môžeš sa tešiť na veľký obraz, kvalitný zvuk, zaujímavé efekty, filmy podľa vlastného výberu a samozrejme neopísateľnú kinovú atmosféru, ktorú zažiješ so svojimi spolužiakmi.

Tak sa ponáhľaj, aby si mal to najlepšie miesto!

UPS

Vďaka jedinečnému konfliktu medzi odhodlanou nebojácnou babičkou a na prvý pohľad arogantnému mladíkovi sa stáva dej filmu veľmi pútavý a jeho prekvapivý záver zábavnou formou poukazuje na fakt, že nie všetko je v živote tak, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

TO DÁM

Príbeh malého labradora, ktorého životnou túžbou je sa stať vodiacim psom. Film je plný nečakaných zvratov s jasným posolstvom, že aj napriek prekážkam či zlyhaniam, ktoré nás v živote stretnú, by sa človek alebo pes nemal vzdávať, ale mal by ísť za svojím cieľom.

DUSTIN

Dustinov kľudný život sa z minúty na minútu zmenil kvôli neželanému návštevníkovi-vysávaču. Stret s technickou novinkou, strach z neznámeho, ale aj veľká chuť spoznávať nezvyčajné stvorenie vytvára tú pravú zápletku na pútavý film, ktorého posolstvo je väčšie ako by sa na prvý pohľad pohlo zdať.

BATERKY

Veľa práce, nedostatok času, moderné vychytávky. Toto všetko je zachytené v krátkom filme Baterky. Film opisuje nedostatok ľudskej pozornosti a pomoci staršej generácii, na ktorú sa často zabúda. Roztomilý robot sa snaží tento nedostatok nahradiť a pomáha ako sa dá, avšak nie vždy pomôžu nové batérie.

SELFIE

Selfie, lajky, zdieľania. Tri veci, ktoré si ľudia najviac všímajú na sociálnych sieťach. Niektorí z nás sú ochotní pre ,,dobrý“ záber urobiť takmer čokoľvek, prípadne sa s kýmkoľvek vyfotiť. Avšak čo ak niekto nemá záujem o takúto zábavku a počet lajkov ho vôbec nezaujíma?

ZRKADLO

Hlavnou postavou tohto filmu je pes, ktorý nastavuje zrkadlo nie len svojmu novému pánovi, ktorému ukazuje, že aj napriek telesnému znevýhodneniu, môže robiť veci, ktoré ho bavia, ale aj divákovi, ktorému ukazuje, že byť iný neznamená byť horší.

Naša adresa

Hronská 4, 934 01 Levice,Slovensko

Otváracie hodiny

Každý deň podľa dohody

Kontakty

0917 985 450
info@atlantiscenters.sk

Kontaktujte nás!