Malí záchranári:

Staňte sa aj vy členmi lekárskeho tímu a spoznajte záhady ľudského tela. Spoločne sa naučíme zásady poskytovania prvej pomoci. Budeme ošetrovať zlomeniny, popáleniny , uhryznutia. Naučíme sa zachrániť topiaceho či vyslobodiť človeka z auta.  Operačná sála je pripravená!

 

Ľudské telo v kocke

 Chceš vedieť, ktorá kosť v tele je najdlhšia? Načo máme v tele kilometre káblov a pri ktorej činnosti sa nám zastaví srdce, ale nie je to infarkt? Tak toto všetko a ešte všeličo iné sa dozvieš práve v programe Ľudské telo v kocke. Budeme spolu objavovať záhady ľudského tela, skúmať telesné tekutiny, preverovať vaše reflexy a oči a veľa súťažiť.

 

 Drogy a ich vplyv: Drogová závislosť nevzniká náhle, ale vyvíja sa z túžby, ktorá súvisí so spôsobom života jednotlivca. Náklonnosť k tomuto nebezpečenstvu vzniká najmä v detskom a dospievajúcom veku. U nás máte možnosť dozvedieť sa viac zaujímavou, interaktívnou formou. Program je pripravený najmä pre žiakov.

 

Sexuálna výchova: Existuje na školách predmet s názvom sexuálna výchova? NIE. Téma sexuálneho správania , ktorá bola  spomínaná  aj v nedávnych  otázkach referenda, nemá samostatný predmet, ani učebnicu. My sme v spolupráci s odborníkmi pripravili pre mladých jedinečný interaktívny program. Nehanbite sa, určite sa dozviete veľa nového!

 

 

Naša adresa

Hronská 4, 934 01 Levice,Slovensko

Otváracie hodiny

Každý deň podľa dohody

Kontakty

0917 985 450
info@atlantiscenters.sk

Kontaktujte nás!