Naspeedované torpéda

Ak nechceš celé prázdniny sedieť len pri televízore alebo s mobilom v ruke, tento tábor je práve pre teba.  Okrem tradičných športov si budeš môcť vyskúšať aj originálne disciplíny ako metlobalšiškobalvodatlonburinostreľba  a množstvo ďalších. Ak nie si športovým fanatikom, aj tak sa zabavíš! Každý deň sa v našom  Lazytowne odohráva množstvo workshopov, ktorých ponuka ťa určite zaujme. Staň sa youtuberom, moderným Picassom alebo športovým komentátorom.

Naspeeduj sa a dobehni!

ASAP

Nevieš sa dočkať letných prázdnin? Už sa tešíš na tropické horúčavy, nových kamošov a kopec zábavy? Ak áno, tak tábor ASAP je práve pre teba. Program je nabitý šialenými súťažami, neodolateľnými pátračkami a množstvom prekvapení. Každý deň je originálny aj vďaka jedinečným výzvam, ktorých splnenie ti pomôže získať celotáborovú výhru v súťaži ASAP- čím skôr.

Stačí len prísť čím skôr- ASAP!

LTT (len tak tak)

Máš rád farby, hlinu, neporiadok a všetko stíhaš len tak tak? Potom je tento tábor práve pre teba. Množstvo kreatívnych aktivít, pri ktorých ťa nikto nebude naháňať ťa určite zaujme. Okrem tradičných techník  si vyskúšaš batikovanieblatovaniešiškovanieplastovanie . Každý deň máš možnosť sa zapojiť do kreatívnej výzvy a tvoje veľdielo môžeš prihlásiť do prestížnej LTT aukcie a vyhrať lákavé ceny. Ak  náhodou stratíš kreatívnu múzu (alebo si ju nikdy nestretol), je pre teba pripravená action zone, kde sa naučíš jazdiť na hoverboarde, vyskúšaš si drone, zapojíš sa do blatovej vojny  a zabavíš svoju umeleckú dušu aj telo.

Len príď a zabav sa!

Neskoro, ale predsa!

Priprav sa na nezabudnuteľný týždeň. Zabudni na ranné rozcvičky, karnevaly a poď sa zabávať. Môžeš sa tešiť na najobľúbenejšie táborové aktivity. Čaká na teba neodolateľná tombola, šialený deväťboj, popletené schovky a večerné diskotéky. Každý deň počas FREE HOUR sa môžeš rozhodnúť či chceš byť športovým fanatikom, druhým van Goghom, dokonalým tanečníkom alebo máš chuť len tak blbnúť. Len v tomto tábore máš príležitosť zúčastniť sa špeciálnych táborových hier NeskoroVilomeninyOpustený ostrov. Ak ich nepoznáš, máš sa na čo tešiť!

Áno my vieme. Prišlo to neskoro, ale predsa!

Kontaktujte nás!

Naša adresa

Hronská 4, 934 01 Levice,Slovensko

Otváracie hodiny

Každý deň podľa dohody

Kontakty

0917 985 450
info@atlantiscenters.sk